Hasan Arat yeni sportif direktör için isim verdi!

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat gündeme dair açıklamalarda bulundu. Arat, sportif direktör adaylarından birinin ise ismini verdi

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat’ın açıklamaları şöyle:

“DEVİN ÖZEK ADAYLARDAN BİRİ”

Hasan Arat, Beşiktaş’ın sportif direktör adaylarıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, ” 7-8 sportif direktör ile görüşme halindeyiz Devin Özek de bunlardan biri.” ifadelerini kullandı.


DEVİN ÖZEK KİMDİR?

Devin Özek, 20 Mart 1995 tarihinde Almanya’nın Münih kentinde doğdu. Aslen Türk, ancak Alman vatandaşı olan Devin Özek’in tam adı ise Devin Michele Özek.

Özek, 2013 ve 2017 yılları arasında Almanya’nın altı lig takımlarında kısa süreli bir futbolculuk serüveni yaşadıktan sonra profesyonel kariyerine nokta koydu.

Futbolculuk kariyerinin ardından işin mutfağına yönelen Devin Özek, 2021 yılında Alman devi Bayer Leverkusen’in scout ekibine dahil oldu. Burada gösterdiği başarılı çalışmalar sonrası Özek, yalnızca 6 ay sonra ise Leverkusen’in “Uluslararası İlişkiler Çalışanı” oldu.

Son olarak Bayer Leverkusen’de sportif direktör Simon Rolfes’in yanında “Futbol A Takım Direktör Yardımcısı” olarak görev alan Devin Özek, 2022 yılında başladığı görevini hala sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x